Sazba za hodinu

Přijmeme zásobovače montážní linky do výroby v Mostě

referenční číslo: 43397 | aktuálnost: 28.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovného zásobovače montážní linky s nástupem ihned!!!
zásobování montážní linky obsluha VZV doplňování materiálu ve skladu manipulace s břemeny a paletovým vozíkem

Požadujeme

pravidelná docházka průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou dobrý fyzický stav - manipulace s břemeny ochota učit se novým věcem

Nabízíme

smlouva na DPČ, po zaučení přechod na HPP 132Kč/hod. + výkonnostní ohodnocení 2000-3000Kč 2 směnný provoz/8 hodin děnně příjemné prostředí a přátelský kolektiv
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda