Sazba za hodinu

Technik laboratoře DPČ - Valeo Rakovník

referenční číslo: 42847 | aktuálnost: 28.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Výrobce automobilových klimatizací Valeo Auto Rakovník hledá operátory do výroby. Nabízí práci s nejnovějšími technologiemi, v čistém prostředí. S možností ve 3 směnném nebo 4 směnném provozu.
práce v týmu laboratoře měření a vyhodnocování parametrů autoklimatizací, předních mřížek (HVAC, AGS) a jejich komponentů, tvroba dokumentace, 3 směnný provoz, (případně nepřetržitý)

Požadujeme

SŠ technického směru znalost měření 3D rozměrů nebo elektrotechnické vzdělání výhodou znalost výkresů a technické dokumentace znalost MS Office, Google Suite apod. znalost anglického jazyka, úroveň A2, výhodou ochota učit se flexibilita spolehlivost

Nabízíme

hodinou mzdu 215 Kč/h Příplatky za směnnost 10 Kč/hod odpolední, 20 Kč/hod noční Odměna za doporučení vhodného kolegy 10 000 Kč Chutné obědy a večeře v závodní jídelně za 25 Kč Pracovní obuv i pohodlný oděv ZDARMA doprava svozovými autobusy ze směrů Žatec a Louny Důkladné zaškolení a jistotu zaměstnání v mezinárodní firmě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 215 - 215 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda