Sazba za hodinu

Administrativní podpora e-shopu

referenční číslo: 42386 | aktuálnost: 03.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš stabilní přivýdělek s flexibilní pracovní dobou?  Domluvíš se anglicky?  Pokud ano, tak hledáme právě Tebe! Pro našeho významného klienta hledáme šikovné Administrátory e-shopu na brigádu.
správe a úprava obsahu internetových stránek kontrola a aktualizace dat komunikace s lokálními a zahraničními dodavateli úzká spolupráce se zaměstnanci e-shopu

Požadujeme

anglický jazyk na komunikativní úrovni zkušenosti s úpravou fotografií výhodou znalost HTML pečlivost, spolehlivost a loajalita

Nabízíme

spolupráce na dohodu o pracovní činnosti  mzda: 184 Kč / hod flexibilní pracovní doba (ideálně 3-4x týdně po 5 hod) po zaškolení možnost práce z domova práce v menším přátelském kolektivu nástup od 1.4.2023 lokalita: Praha 4 - Pankrác
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 184 - 182 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda