Sazba za hodinu

Nakládka aut - noční směny (brigáda)

referenční číslo: 40971 | aktuálnost: 24.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

nakládání nákladních aut zbožím (potraviny) dle nákladového lístku  práce s elektrickým vozíkem – není potřeba vlastnit průkaz, poskytneme školení před nástupem práce v chladnějším prostředí okolo 10 stupňů směny přes týden i o víkendu noční směny PO - NE, 20:30 - 4:00 - individuální plánování směn, možnost končit dříve, při rychlém naložení aut

Požadujeme

plnoletost, potravinářský průkaz dobrý zdravotní a fyzický stav – práce v noci, zvedání těžšího zboží zodpovědný přístup k práci – kolegové se mohou na vás spolehnou

Nabízíme

příplatky za úkol ke mzdě dle naložených aut ve výši 0-800 Kč/směna průměrná hodinová mzda (i s příplatky) v rozmezí 160-180 Kč/hodina stravenky v hodnotě 100,- v případě odpracovaných 10 směn a více mimořádné prémie možnost i dlouhodobé spolupráce, nemusí se jednat pouze o sezónní brigádu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Česká republika

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda