Sazba za hodinu

Dlouhodobá noční brigáda za 184 Kč/hod

referenční číslo: 40895 | aktuálnost: 26.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přijmeme brigádníky na dlouhodobou spolupráci do skladu za 184 Kč/hodinu. Nabízíme noční směny na pobočce na Heršpické PO-PÁ od 16:30 - 5:00, 17:30 - 6:00,19:00 - 4:00, na Lesné ÚT - SO od 00:30 - 9:00 a na Řípské PO-PÁ od 00:00 do 8:30. Vaším úkolem bude roztřídit balíčky a zásilky podle jednotlivých výdejních míst.
Vaší náplní práce bude: scanovat, třídit a nakládat zásilky,

Požadujeme

Bez čeho se u nás neobejdete: jste v dobré fyzické kondici, ne všechny balíky jsou lehké, jste ochotný pracovat v noci, máte čistý trestní rejstřík,

Nabízíme

Můžete se těšit na: mzdu 160 Kč/hod (v nočních hodinách se sazba zvyšuje na 184kč/hod) vybrat si můžete z nočních směn na Heršpické (Po-Pá, 16:30 - 5:00, 17:30 - 6:00, 19:00 - 4:00), na Lesné (Út-So, 00:30 - 9:00), na Řípské (Po-Pá, 00:00 - 8:30)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda