Sazba za hodinu

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Brigáda ve skladu E-shopu Březhrad - ranní směny

referenční číslo: 40778 | aktuálnost: 16.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Brigáda ve skladu E-shopu Březhrad - ranní směny

Náplň práce

Chceš si přivydělat? Přijmeme šikovné brigádníky do skladu zásilkového obchodu v Březhradu. 
vychystávání zboží dle objednávek balení balíčků a expedice brigáda je vhodná i pro ženy    

Požadujeme

věk nad 18 let manuální zručnost spolehlivost a kladný vztah k práci

Nabízíme

130 Kč/hodinu pouze ranní směny 
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Česká republika

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda