Sazba za hodinu

Dlouhodobá brigáda ve výrobě - pouze ranní směna

referenční číslo: 38413 | aktuálnost: 09.08.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky do výrobní společnosti na ranní směnu.
- manuální práce ve výrobě - obsluha stroje  - manipulace s barely s olejem  - kontrola

Požadujeme

- spolehlivost a fyzická zdatnost
- ochota učit se
- flexibilita

Nabízíme

- smlouva na DPČ  - 160 Kč/h - práce pouze na ranní směnu ( víkendy volné ) - v případě spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda