Sazba za hodinu

Recepční do německé firmy

referenční číslo: 37976 | aktuálnost: 18.08.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Německý obchodni řetězec potřebuje posilu na recepci v Pražské pobočce. Jste flexibilní, baví Vás drobné administrativní činnosti, mluvíte anglicky nebo německy? Tak se na Vás těšíme.
Drobná administrace Správa recepce Komunikace s hosty a vedením z Německa Příprava kávy a čaje.

Požadujeme

Časově flexibilní osoba Výborná čeština, komunikační angličtina/němčina Zájem o práci v administrativě

Nabízíme

DPČ na 20 hod. tydně 170 Kč/hod Práce v moderní kanceláři ve Stodulkách Možnost dlouhodobé spolupráci
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda