Sazba za hodinu

Brigádník distribučního depa - noční směny, 150 Kč/h

referenční číslo: 37911 | aktuálnost: 15.08.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Sháníte brigádu či přivýdělek? Pak máme pro Vás řešení.  třídění balíků (práce je spíše vhodná pro může) třídění dopisů (práce je spíše vhodná pro ženy) skenování čárových kódů a označování zásilek štítky

Požadujeme

samostatnost  dochvilnost  plnoletost

Nabízíme

dlouhodobou spolupráci formou smlouvy na DPČ 150 Kč/h (hrubého)  příplatek za noční směnu 24 Kč/h 100% příplatek za svátek noční směny  preferujeme zájemce, kteří mohou pracovat min. 3-4 dny v týdnu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda