Sazba za hodinu

Hledáme šikovné brigádníky do výroby v Mostě

referenční číslo: 37874 | aktuálnost: 14.08.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Mostě hledáme spolehlivé a šikovné operátory výroby na více oddělení.
- zpracování komponentů - obsluha stroje, obsluha vstřikolisu - počítání dílů - kontrola kvality

Požadujeme

- zkušenost z výrobní společnosti podmínkou
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu ( R, O, N )
- manuální zručnost
- spolehlivost

Nabízíme

- práci na DPČ - při spokojenosti převod na HPP - mzda 132 + bonusy - v případě spokojenosti mimořádně a roční odměny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda