Sazba za hodinu

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Skladník 130 Kč/h.

referenční číslo: 36350 | aktuálnost: 09.06.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Skladník 130 Kč/h.

Náplň práce

Nabízíme dlouhodobou brigádu na 2 směny.
Pomocné práce ve skladě Příprava zboží k expedici Kontrola počtu zboží Další pomocné činnosti podle pokynů nadřízeného

Požadujeme


Spolehlivost - zboží musí být v domluvený čas připravené k expedici

Nabízíme

130 Kč/hod. Dotované stravování 2 směny (ranní 8:00 - 16:00 a odpolední 13:00 - 21:00) Dlouhodobá brigáda
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda