Sazba za hodinu

Dlouhodobá brigáda v potravinářství

referenční číslo: 35155 | aktuálnost: 16.05.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsme ryze česká potravinářská společnost s mnohaletými zkušenostmi v oblasti výroby, balení a distribuce potravin.
Práce probíhá v moderní a čisté hale v Kostelanech nad Moravou. ️Na starosti budete mít: skládání krabic lepení etiket balení luštěnin/rýže a dalších potravin balení připravených palet Brigáda probíhá od PO-PÁ v ranní směně  (6:00 – 14:30) občas možnost i odpoledních směn (14:30 – 23:00). Směny si budete domlouvat vždy na týden dopředu podle svých časových možností!

Požadujeme

Brigáda je od 18 let. Požadujeme manuální zručnost, spolehlivost a chuť do práce. K práci potřebujete potravinářský průkaz.

Nabízíme

Dlouhodobá a stabilní brigáda po celý rok! Možnost plánování směn podle časových možností. Příjemné pracovní prostředí.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda