Sazba za hodinu

Asistent / asistentka zákaznického servisu

referenční číslo: 001 | aktuálnost: 02.03.2022

CASU s.r.o.

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Asistent / asistentka zákaznického servisu. Naše společnost se zabývá developerskými a investičními projekty převážně na území Prahy. Práce je určena komunikativní osobě se zájmem o práci v realitách. Hlavní pracovní náplň bude předávání bytů novým majitelům. Projekt se nachází v Praze 10.

Náplň práce:

* komunikace s novými majiteli bytů

* předání bytu

* reportování

Požadujeme

* středoškolské vzdělání

* komunikativní a organizační schopnosti

* časová flexibilita (práce od 12:00 do 18:00 - dle domluvených schůzek)

Nabízíme

* pracovní příležitost cca na 2 měsíce

* smlouva - Dohoda o provedení práce

* 200 Kč / hod

* mobilní telefon

Místo pracoviště: Na líše 726, Praha, 14100

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: asistent/asistentka

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Maturita