Sazba za hodinu

Brigádník do skladu - 1 směna, Jablonec nad Nisou

referenční číslo: 34029 | aktuálnost: 16.03.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte brigádu od března do května? Vyhovuje Vám práce na jednu směnu ve firmě mimo automotive? Pak tu pro Vás máme zajímavou nabídku brigády ! :)
- výpomoc ve skladu - plnění kanystrů - lepení etiket - 1 směna (7-15:30) - pondělí-pátek

Požadujeme

- plnoletost
- předchozí zkušenost ve skladu VÝHODOU

Nabízíme

- mzda od 120 Kč/hod. - zázemí firmy rodinného charakteru - možnost dlouhodobé spolupráce - brigáda do poloviny května 2022
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda