Sazba za hodinu

Nárazová brigáda - administrativní práce, 155 Kč/hod

referenční číslo: 34022 | aktuálnost: 20.01.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme brigádníky do logistického centra Kaufland (Týnecká 65, Olomouc). Jedná se o nárazovou brigádu, která bude trvat do půlky února. Vždy potřebujeme 2 brigádníky na ranní směnu (3hoďky) a 2 brigádníky na odpolední směnu (3,5 hoďky). Nabídka je ideální pro pár nebo 2 kamarády!
Administrativní výpomoc při samotestování proti onemocnění COVID Vyhledání zaměstnance v seznamu, předání samostestu, zapsání výsledku

Požadujeme

Můžete chodit na brigádu od 17.1. do 11.2. v těchto termínech: PO 6:00-9:00 a 16:00-19:30 ÚT 6:00-9:00 a 16:00-19:30 ČT 6:00-9:00 a 16:00-19:30 PÁ 6:00-9:00 a 16:00-19:30 Vlastní auto, ať se máte jak na dané směny dostat.

Nabízíme

155 Kč/hodina

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda