Sazba za hodinu

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Brigádník/brigádnice na montáži - Liberec

referenční číslo: 33900 | aktuálnost: 13.03.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Brigádník/brigádnice na montáži - Liberec

Náplň práce

Máte zkušenosti z výroby? Chcete pracovat pouze na jednu směnu pondělí-pátek? Pak zde pro Vás máme skvělou nabídku brigády!
Výpomoc v oddělení montáže.

Požadujeme


- plnoletost
- dobrý zdravotní stav
- předchozí zkušenost s montáží podmínkou

Nabízíme

- práci na jednu směnu 6:30 - 15 hod. - mzda 101 Kč/hod. - práci v super kolektivu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Česká republika

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda