Sazba za hodinu

Celoroční brigáda Kostelany nad Moravou - volné víkendy

referenční číslo: 28768 | aktuálnost: 30.06.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Brigáda, kterou můžete přizpůsobit svým časovým možnostem!
- Obsluha balící linky - plnění krabic zbožím (těstoviny, luštěniny, rýže), lepení etiket. - Práce na ranních (6:00 - 14:30) i odpoledních směnách (14:30 - 23:00), od PO-PÁ, volné víkendy! - Směny se plánují na týdenní bázi, kolik směn týdně obsadíte záleží na vás a můžete si vybrat, zda vám vyhovují ranní nebo odpolední.

Požadujeme

- Potravinářský průkaz.
- Manuální zručnost se vám při balení zboží bude hodit!
- Chceme spolehlivého kolegu, který na domluvenou směnu vždy dorazí a pracovat s ním na směně je jedna radost!

Nabízíme

- Stabilní celoroční brigádu.
- Při plánování směn si můžete určit, které dny vám vyhovují.
- Mzda 95,-/hodina

Region: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba