Sazba za hodinu

Specialista/ka programu vema - per, PAM

referenční číslo: 60534ffc4bfc0c66d46dc702 | aktuálnost: 15.09.2021

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Náplň práce

Práce v aplikacích PER, PAM, DCH,

modifikace formulářů PAM, PER,

vytváření a definování uživatelských souborů,

parametrizace souboru,

sestavy, statistiky, úpravy maket, ukončení starého období a přenos do nového,

práce s Excelentem.

Požadujeme

Pokročilá znalost programu VEMA - PAM, PER, Docházkový systém, Plánování směn.

Nabízíme

Spolupráci na DPP nebo DPČ dle dohody.

Nástup dle dohody.

Místo pracoviště: Korunní 98, Praha 10, 10100

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Personalistika, HR

Profese: administrativní pracovník, IT analytik, personální referent

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Maturita