Sazba za hodinu

řidič/ka - praha (A8293)

referenční číslo: 5f3cd21616a0d9108e197c32 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Baví vás práce s auty a řízení automobilu a hledáte přivýdělek? Pro naší centrální pobočku hledáme brigádníka na pozici Řidič/ka.

Náplň práce

* Převoz aut mezi pobočkami

* Přivezení/odvoz zákazníků

* Jízdy na poštu, STK apod.

Požadujeme

* ŘP sk. B, aktivní řidič

* Velkou časovou flexibilitu (Po - Ne) - brigáda je "na zavolání" dle okamžité potřeby

* Dojezd na pobočku AAA Auto do 30 minut

Nabízíme

* 100 Kč/hod

* Smlouva na DPP

* Dlouhodobá spolupráce

* Pozice je vhodná i pro seniory

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Profese: automechanik, dělník, přípravář, řidič

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní