Sazba za hodinu

Trainee odd. Expedice pro zn. Lee a Wrangler

referenční číslo: 5e1c76ebf54fcb7aca23b632 | aktuálnost: 16.10.2020

Czech Distribution Services s.r.o.

Studujete VŠ a chcete získat praxi za kterou budete velmi slušně odměněni? Do našeho distribučního centra ve Zdibech u Prahy rádi přivítáme novou posilu týmu expedice, kde se budete primárně starat o komunikaci v AJ se zákaznickým servisem a postupně se zaučovat v ostatních úkolech oddělení. Pokud máte kladný vztah k logistice a módě, je to plusem, nikoli nutností.

Co Vás čeká?

Komunikace a spolupráce se zákaznickým servisem (převážně písemně v AJ)

Práce na svěřených úkolech v rámci oddělení Shipping/Expedice

Co od Vás očekáváme?

 Očekáváme minimálně SŠ vzdělání s maturitou, ideální doplnění studiem VŠ

AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem

Znalost MS office a MS Excel ( pracovat s tabulkou celkovou, buňkami)

Možnost pracovat 2-3 celé dny v týdnu, a to na směny ranní (6-14hod), nebo odpolední (14-22 hod), příležitostně o víkendu

Znalost logistiky/ distribuce, či předchozí praxe ve skladu je výhodou, nikoli nutností

Co nabízíme?

Různorodou práci na konkrétních projektech, získání praxe a prohloubení teoretických znalostí v logistice/distribuci, angličtině...

Možnost získání informací pro diplomovou práci

Zázemí mezinárodní společnosti

Zajímavou mzdu, firemní benefity (strava ve vlastní kantýně (kompletní menu za 10Kč), svozové autobusy, Edenred Cafeterii, výprodeje oblečení...)

Možnost pracovního postupu

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Ke Zdibsku 193, Zdiby, 25066

Region: Praha

Obor: Administrativa, Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Firemní akce, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti

Vhodné pro: Absolventy, Studenty Trainee programy