Sazba za hodinu

Pomocná síla u zkušebních kabinek OD 17.5.2019 - 31.8.2019

referenční číslo: 5cc18decbabecf7408556897 | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Hledáme šikovnou brigádnici na pozici kabinkářky. Máš smysl pro pořádek a ráda si o prázdninách vyděláš nějakou kačku? Jednoduchá práce, která tě určitě bude bavit.

Náplň práce

  • Úklid kabinek
  • Skládání a ramínkování vyzkoušeného zboží
  • Roznos zboží po oddělení
  • Úklid zboží do regálu

Požadujeme

  • Práce v kolektivu
  • Komunikativní osobnost
  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Mít smysl pro pořádek
  • Slušné oblečení, uzavřené boty, tričko s rukávem

Nabízíme

  • Brigáda od 17.5.2019 – 31.8.2019 pátek – neděle ( PÁ 12-20h SO a NE 9-20h )
  • Smlouva na DPČ
  • Mzda 120 Kč/H
  • Přátelský kolektiv

Mzda: 120 - 120 Kč / hodinu

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní asistent

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy