Sazba za hodinu

Chůva v dětském koutku

referenční číslo: A7181 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Do našeho firemního dětského koutku, který zajišťuje krátkodobé pobyty, hledáme novou posilu.

Náplň práce

* Péče o děti zaměstnanců v rámci krátkodobého pobytu v dětském koutku - max. 12 dětí ve skupině (3 měsíce - 10 let)
* Vytváření podnětného, tvůrčího a příjemného prostředí
* Koordinace naplněnosti dětského koutku, práce s jednoduchým rezervačním systémem
* Komunikace s rodiči
* Spolupráce se zástupcem HR oddělení, který za dětský koutek zodpovídá

Požadujeme

* Min. SŠ/V0Š pedagogické nebo zdravotnické vzdělání - zaměření na předškolní pedagogiku výhodou, příp. praxe dětské sestry výhodou
* Zkušenosti s institucionální péčí pro děti do 3 let
* Příjemné vystupování, vstřícnost a ochotu
* Dobré komunikační a organizační schopnosti
* Časovou flexibilitu

Nabízíme

* Motivující platové ohodnocení
* Práci v příjemném a přátelském prostředí
* Zázemí významné mezinárodní společnosti
* Možnost dalšího vzdělávání v oblasti rozvoje měkkých dovedností
* Nabízíme práci na DPP

Místo pracoviště: Dopraváků 874, Praha, 18400

Region: Praha

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy