Sazba za hodinu

Studuješ a chceš získat praxi v personalistice?!

referenční číslo: JŠA | aktuálnost: 13.09.2019

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Jsme Adecco -  mezinárodní společnost působící v 71 zemích světa. V České republice jsme od roku 1992 a stále rozšiřujeme své řady a hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici STÁŽISTA/STÁŽISTKA:

Náplň práce:
* výpomoc s vedením personální administrativy, tvorba pracovních smluv
 * vyřizování požadavků ze strany klienta
 * komunikace s uchazeči o zaměstnání
 * kopírování, skenování a zakládání dokumentů

Požadujeme

* student prezenčního studijního programu VŠ (podmínka)
* výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování
* dynamická, trpělivá a vstřícná osobnost
* organizační schopnosti
* aktivní znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
 * časovou flexibilitu (cca 20 hod/týdně)

Nabízíme

* místo výkonu Plzeň
* možnost chodit nepravidelně (dle domluvy)
* nástup CO NEJDŘÍVE či DLE DOMLUVY
* stáž pro jednu z největších personálních společností na světě
* příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
* možnost dlouhodobé spolupráce a přechod na DPP/DPČ

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy Praxe a stáže Trainee programy