Sazba za hodinu

Stáž na poloviční úvazek v Praze

referenční číslo: 5c346367babecf2f9e2dc459 | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

• Rozvíjení zkušeností s podporou marketingových a prodejních aktivit partnerů
• Přípravou kampaní na společné marketingové kampaně
• Zpracování a korektury (jazykové přezkoumání) obsahu webových stránek
• Rozvíjení dovedností ve zpravodajství a analýze

Požadujeme

• Silné písemné a slovní komunikační dovednosti
• Schopnost spolupracovat jako součást týmu
• Velká pozornost detailům
• Vynikající znalost českého jazyka a anglického jazyka

Nabízíme

• Práci pro studenta na VŠ
• místo výkonu Praha
• dobré platové ohodnocení
• možnost naučit se novým věcem
• moderní prostředí

Mzda: 13 000 - 15 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita