Sazba za hodinu

Dlouhodobá brigáda ve výrobě – až 160 Kč/hod #TbpKQ

referenční číslo: 5b96299c5377e97f8faae9e3 | aktuálnost: 20.09.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáme šikovné brigádníky se zájmem o dlouhodobou spolupráci ve výrobě. Jste fyzicky i manuálně zruční a máte výborný zdravotní stav? V takovém případě nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme možnost volby směn dle Vašich časových možností (pondělí až pátek - 3-směnný provoz/ sobota až neděle - nepřetržitý) - docházení na směny alespoň 3x týdně. Brigáda je pro svou fyzickou náročnost vhodná spíše pro muže, např. pro absolventy, studenty na VŠ, OSVČ i pro uchazeče v registru ÚP. Samozřejmostí je plné zaučení. Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Otrokovice.

Náplň práce:
- pomocné práce při výrobě plášťů
- navažování gumárenských směsí
- práce s chem. látkami
- zpracování přebytků a zbytků materiálu
- postřik plášťů
- skládání pneumatik na palety
- příprava a manipulace s materiálem

Požadujeme

- min. ukončené vzdělání: vyučen
- ochotu pracovat na směny - alespoň 3x týdně- samostatnost, spolehlivost
- manuální zručnost
- velmi dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost, dobrý zrak
- zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

- mzdu až 160 Kč/hod.
- výkonnostní a další prémie
- nadstandardní příplatky (odpolední, noční, víkend atd.)
- dotované stravování
- možnost volby směn
- pravidelný výplatní termín
- možnost přechodu do pracovního poměru
- zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty