Sazba za hodinu

Kontrola vráceného zboží v e-shopu až 158kč/hod.

referenční číslo: 5b97c8c0a5ad95747467b16b | aktuálnost: 30.10.2018

Adecco spol. s r.o.

Rád/a kontrolujete? Nevadí Vám práce ve stoje? Chce mít možnost si volit směny? Chcete chodit nepravidelně?
Hledáme pracovníky na oddělení vratek do logistického centra na Borských Polích.

►HLEDÁME PRACOVNÍKY NA RANNÍ/NOČNÍ/ODPOLEDNÍ SMĚNY!!!◄
►Výdělek až 158,-Kč/hod.◄
Směny dle domluvy s koordinátorem - možnost výběru směn (R/O/N). Potvrzení směn na týdenní bázi, tj. 7 dní dopředu.

Požadavek odpracovat minimálně 6 směn za měsíc.

Náplň práce

* manipulace s produkty
* kontrola produktů
* vybalování produktů

Požadujeme

* fyzickou zdatnost
* zodpovědnost, spolehlivost
* základy na PC
* doložit trestní bezúhonnost
* plnoletost (věk 18+)

Nabízíme

* nástup: IHNED či DOHODOU
* místo výkonu: Plzeň - Borská Pole
* mzda až 158 Kč/hod. (fixní mzda 144Kč + NOVĚ PŘÍPLATEK ZA NOČNÍ SMĚNY 10%)
* směny RANNÍ, ODPOLEDNÍ, NOČNÍ  (6.00-14.00;14.00-22.00; 22.00-6.00)
* práci ve stabilní společnosti
* MOŽNÉ směny od PONDĚLÍ do PÁTKU
* práci vhodnou pro studenty, muže, ženy, aktivní důchodce, ženy na MD ...
* dlouhodobá brigáda

Mzda: 144 - 158 Kč / hodinu

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory