Sazba za hodinu

Nemačkej v létě ovládač od TV! Pojď klikat na pokladnu do Sušic!

referenční číslo: 5b1fc6edbabecf19141457bf | aktuálnost: 31.10.2018

Adecco spol. s r.o.

HLEDÁTE BRIGÁDU S FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBOU?
Přidejte se k našemu týmu a vyberte si pracovní dobu tak, jak vám to vyhovuje.
Práce vhodná pro každého. Máme více volných míst, tak řekněte i kamarádovi a pracujte spolu ....

Náplň práce

* pomocné práce na prodejně
* obsluha pokladny
* odpolední i ranní směny (6ti, 8mi, 12ti hodinové směny)

Požadujeme

* věk nad 18 let
* spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
* trestní bezúhonnost
* potravinářský průkaz - PODMÍNKOU

Nabízíme

* mzda 120Kč/hod.
* místo výkonu práce Sušice
* směny dle domluvy (6ti až 8mi hod. směny, všední dny i víkendy, ranní i odpolední směny)
* spolupráce na DPČ
* dlouhodobá brigáda
* zaučení na prodejně, zaučení v pokladním systému

Jiná sdělení

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Mzda: 120 - 120 Kč / hodinu

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: pokladní

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory