Sazba za hodinu

Pokladní Liberec - možnost výběru směn - 120 Kč/hod #esMzl

referenční číslo: 5afd5879d0fde505dd497cbd | aktuálnost: 25.05.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme muže i ženy na pozici pokladní. Ranní nebo odpolední směny v rozmezí 6:00 - 22:00. Směny jsou 4, 6, 8, 12 hodinové. Možnost volby směn. Upřednostňujeme brigádníky, kteří budou chodit pravidelně a mají zkušenosti s obdobnou prací. Dlouhodobá spolupráce. Jedná se o brigádu. Vhodné pro studenty, maminky na MD, důchodce nebo jako přivýdělek k Vašemu zaměstnání.

Místo výkonu práce: Doubí - Liberec, Velkoobchod

Požadujeme

- Zkušenost s obdobnou prací výhodou.
- Věk 18 let a více.
- Příjemné vystupování.
- Flexibilnost.
- Potravinářský průkaz - doložit dokument
- Trestní bezúhonnost - doložit doklad

Nabízíme

- Mzdu 120 Kč/hod.
- Práce na 2 směny v týdnu i o víkendu.
- Možnost volby směn. (4, 6, 8, 12 hodin)
- Čisté prostředí.
- Jídelna + jídelní automaty.
- Zaškolení na prodejně.

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty