Sazba za hodinu

Doplňování zboží v obchodě - noční směny - Liberec #MDm1W

referenční číslo: 5afd5bd3d0fde505dd497cd0 | aktuálnost: 25.05.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáme spolehlivé pracovníky pro noční doplňování zboží a pomoc při dopékání pečiva do hypermarketu v centru Liberce. Směny jsou od 22 hodin do 6 hodin. Výhodou nočních směn je klid při práci, jelikož v této době nejsou na prodejně zákazníci.
Vhodné pro zaměstnané, studenty od 18 let, evidované na ÚP, ženy na MD i důchodce.

Náplň práce:
- doplňování zboží na prodejně
- pomoc pekaři s výrobou a dopékáním pečiva

Požadujeme

- potravinářský průkaz (nutné zajistit u Vašeho obvodního lékaře)
- věk min. 18 let
- čistý trestní rejstřík
- flexibilitu
- fyzickou zdatnost

Nabízíme

- dlouhodobou spolupráci
- možnost volby směn
- mzdu od 97Kč/hod.
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- příjemné prostředí

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Brigáda

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty