Sazba za hodinu

Brigáda u Philipa Morrise - mzda od 94 Kč/hod.

referenční číslo: 5af5b684a5ad957ad36c609a | aktuálnost: 04.07.2018

Randstad HR Solutions s.r.o.

Náplň práce

Hledáte zajímavou nenáročnou a flexibilní brigádu? Největší výrobce cigaret Philip Morris v Kutné Hoře aktuálně nabírá brigádníky. Atraktivní mzda 94 Kč/hod, stravenky a další zajímavé benefity! Flexibilní plánování směn – ideální jako přivýdělek pro studenty, aktivní důchodce nebo rodiče na RD. Tak neváhejte a domluvte si pohovor na 800 856 856.

Požadujeme

To jediné, co k tomu od Vás potřebujeme, je minimálně ukončené středoškolské vzdělání jakéhokoliv typu a dobrý zdravotní stav.

Nabízíme

Jedině s námi získáte:
- mzdu od 94 Kč/hod
- stravenky v hodnotě 75 Kč
- další zajímavé benefity a výhody

Zaujala Vás naše nabídka?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Budeme Vás kontaktovat. Nechce se Vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 94 - 94 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Vítězná 1, Kutná Hora, 28403

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty