Sazba za hodinu

Brigáda v likérce - ranní/odpolední směna

referenční číslo: 5af5aefca5ad956a7303994c | aktuálnost: 30.10.2018

Adecco spol. s r.o.

Hledáte brigádu NA PŘÍŠTÍ TÝDEN? Máte potravinářský průkaz? A věk 18+? Chcete si vybrat směnu? Pak hledáme právě Vás…

Náplň práce

* vázání provázku, skládání kartonů, vkládání lahví do krabiček
* skládání plných kartonů na paletu
* kompletace dárkových balení
* vylévání alkoholu

Požadujeme

* fyzická zdatnost
* trpělivost, pečlivost, spolehlivost
* zodpovědnost, 100% docházka
* PLNOLETOST A ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ!!!

Nabízíme

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* místo výkonu: Plzeň – Božkov
* výbornou dopravní dostupnost - MHD
* práce na dny pondělí, úterý, středa, čtvrtek  (6.00-14.00;14.00-22.00)
*  mzda od 90 Kč/hod. (fixní mzda 90Kč/hod. + příplatek za práci se stroji 10Kč/hod.)
* práci vhodnou pro aktivní důchodce, studenty, maminky na MD ...

Mzda: 90 - 100 Kč / hodinu

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Brigáda

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory