Sazba za hodinu

Brigáda - mzdová účetní (Flexibilní prac.doba)PLZEŇ

referenční číslo: 5ae9b887a5ad9568103a02b7 | aktuálnost: 13.06.2018

Adecco spol. s r.o.

Máte zkušenosti na pozici mzdová účetní? Umíte pracovat v programu SAP? Chcete zpracovávat podklady pro mzdy a zároveň komunikovat denně se zaměstnanci?
Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

- vedení personální agendy
- práce v programu SAP
- vyhotovování pracovních smluv
- evidence pracovní neschopnosti
- odpovědnost za včasné přihlášení cizích státních příslušníků na ZP a ÚP
- kontrola pracovních výkazů

Požadujeme

- zkušenosti na pozici mzdová účetní
- zkušenosti s programem SAP (podmínkou)
- zodpovědnost, preciznost
- spolehlivost

Nabízíme

- nástup IHNED či CO NEJDŘÍVE
- místo výkonu PLZEŇ
- zajímavé finanční ohodnocení
- flexibilní pracovní doba (dle domluvy)
- výpomoc na cca 2měsíce (výpomoc za dlouhodobě nemocného člena týmu)
- zázemí mezinárodní výrobní spoelčnost
- vhodné pro kandidáty v důchodu, na MD, apod.

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Seniory