Sazba za hodinu

Brigádník – obsluha linky, ranní a noční, 101-111Kč/h

referenční číslo: 5aa152e9babecf49736d4806 | aktuálnost: 23.03.2018

Adecco spol. s r.o.

Na začátku 1-2 měsíce zaučení RANNÍ SMĚNA 6-14 (příp. odpolední 14-22) - 2x týdně
Pak NOČNÍ směna 22-6 - 2x týdně (příp. ranní směna sobota+neděle)

Vhodné pro studenty, ženy na MD. Jako přivýdělek pro zaměstnané. Vhodné pro ženy i muže

Náplň práce

- obsluha výrobní linky – osazování desek

Požadujeme

- vzdělání nerozhoduje
- manuální zručnost, přesnost, spolehlivost
- věk nad 18 let

Nabízíme

Místo pracoviště: České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, operátor výroby

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní