Sazba za hodinu

Fajn přivýdělek ve výrobě pro každého - až 136 Kč/h #8InLz

referenční číslo: 5a5715fa4bbf5d7b6a8e6dd3 | aktuálnost: 19.01.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Chcete pracovat pouze přes den nebo v noci? V týdnu nebo o víkendu? Tak je tato brigáda právě pro Vás!
Nabízíme zajímavou brigádu v automatizovaném výrobním prostředí s docházkou dle Vašich časových možností. Jste bez praxe? Nevadí, rádi Vás zaučíme! Nástup je možný ihned!

Náplň práce:
- Obsluha automatizované výrobní linky
- Montáž kompresorů pro klimatizační jednotky
- Vizuální kontrola

Místo výkonu práce: Humpolec

Požadujeme

- Manuální zručnost
- Odpovědnost, pracovitost, spolehlivost

V případě Vašeho zájmu odpovězte pomocí tlačítka "odpovědět" pod inzerátem nebo zašlete SMS na níže uvedené tel. číslo - zavoláme Vám zpět!

Nabízíme

- odměnu až 136 Kč/hod.
- příplatek za odpolední směnu
- příplatek za noční směnu

Region: Kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty