Sazba za hodinu

Noční inventura zboží - 90 Kč/hodinu #rzmZE

referenční číslo: 5a5758334bbf5d7b6a8e6ded | aktuálnost: 20.01.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte jednorázový přivýdělek ke studiu, k zaměstnání nebo k mateřské dovolené?

My hledáme šikovné brigádníky na inventuru zboží v Jihlavě. Termín brigády: 6. 2. 2018 od 20:30 do cca 3:00

Náplní vaší práce bude inventura zboží + pomocné práce na prodejně

Pokud máte o brigádu zájem, neváhejte nám na tento inzerát odpovědět, případně rovnou volejte, těšíme se na Vás!

Požadujeme

- věk minimálně 18 let
- zodpovědný přístup k práci
- pracovitost

Nabízíme

- mzdu 90 Kč/hodinu
- jednoduchá brigáda
- možnost dlouhodobější spolupráce na brigádách podobného typu
- práce v příjemném prostředí

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda

Vhodné pro: Absolventy, Studenty