Sazba za hodinu

Spojovatel/ka s AJ brigáda – volba směn, 85 Kč/hod

referenční číslo: 5a37c8a0a5ad9569d22e9a7b | aktuálnost: 07.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Nástup možný ihned!

VHODNÉ PRO STUDENTY VŠ – MOŽNOST PLÁNOVÁNÍ SMĚN!

Nejedná se o prodej!

Popis pozice

Nabízíme:

  • spolupráci s významnou společností
  • práci na smlouvu (dohoda o pracovní činnosti)
  • 85 Kč/hod
  • Možnost plánování směn

Co bude Vaší náplní práce?

  • vyřizování a přepojování hovorů
  • komunikace se zákazníky
  • vedení související administrativy

Očekáváme:

  • min. SŠ vzdělání (maturita)
  • mírně pokročilou znalost angličtiny (vyřízení jednoduchého hovoru v angličtině)
  • běžná uživatelská znalost práce na PC
  • komunikativnost, samostatnost
  • příjemné vystupování

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com nebo VOLEJ 734 444 904!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 85 - 85 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Telekomunikace

Profese: administrativní pracovník, asistent/ka ředitele, pracovník call centra, spojový manipulant

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Maturita