Sazba za hodinu

Brigáda v Amazonu – 135 Kč/hod + bonus až 10 %!

referenční číslo: 59e20ea4babecf61c23eae04 | aktuálnost: 29.01.2018

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte jednoduchou práci na zkrácený úvazek? Pečujete o malé děti nebo si chcete přivydělat při studiu? Zkuste Amazon! Práce jen 2 dny v týdnu nebo na 5 hodin denně a nová vyšší mzda 135 Kč na hodinu! Tak neváhejte a domluvte si pohovor co nejdříve v Praze nebo ve vašem městě! Volejte ZDARMA 800 856 856.

Co Vás čeká?

Vyberte si úvazek, který vám vyhovuje!

Pracujte jen 5 hodin denně

- na výběr dva typy směn

- odpolední směna (12:45 - 17:20)

- večerní směna (17:50 - 22:45)

- práce jen 4 dny v týdnu (po+út+čt+pá)

- doprava zajištěna z Prahy a Kladna

Nebo pracujte plné 2 dny v týdnu:

- na výběr čtyři typy směn (ne+po, po+út nebo čt+pá)

- doprava do práce a zpět zajištěna

Co vás čeká?

- manipulace se zásilkami

- rozbalování a balení zboží

- práce se čtečkou

Co s námi získáte?

- mzdu 135 Kč/h + bonus až 10 %

- bonus 3 500 Kč při opětovném nástupu

- obědy na pracovišti jen za 25 Kč

- pitný režim zdarma

Co očekáváme?

- schopnost práce na směny

- dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu

- plnoletost a trestní bezúhonnost

Zaujala Vás naše nabídka?

Pohovory se konají denně v Praze na Zličíně a přijedeme také do Vašeho města.

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Budeme vás kontaktovat. Nechce se vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Mzda: 135 - 148 Kč / hodinu

Místo pracoviště: K Amazonu 235, Dobrovíz,

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Benefity: Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Studenty