Sazba za hodinu

Brigáda Štěnovice - noční směny až 120Kč/hod.

referenční číslo: 59cb6ef6babecf176c1ce48a | aktuálnost: 23.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost, která je předním dodavatelem disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Kompletace zboží.

Náplň práce:

- ruční kompletace

- balení zboží

- jednoduchá práce ve stoje ve velmi čistém prostředí

Požadujeme

- manuální zručnost

- ochotu pracovat ve stoje

- spolehlivost, pracovitost

- věk min. 18 let

Nabízíme

- nástup možný IHNED

- místo výkonu práce: Štěnovice

- převážně noční směny, ale možnost vybrat si i jiné směny (3 směnný provoz)

- mzda až 120 Kč/hod. (fixní mzda 80 Kč/hod. + sezónní bonus 20 Kč/hod. + přítomnostní bonus 20 Kč/hod.)

- příplatky za noční 25%

- dotované závodní stravování

- svozový autobus z centra Plzně zdarma

- čisté pracovní prostředí

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní