Sazba za hodinu

Kopřivnice: brigádník ve výrobě 97 Kč/hod. + další výhody

referenční číslo: 59c529f0babecf663d1d26cf | aktuálnost: 08.03.2018

Randstad HR Solutions s.r.o.

Nebojíš se manuální práce? Hledáš dlouhodobou brigádu nebo jen přivýdělek? Pak tu máme něco pro Tebe. Pracuj pro moderní německou společnost Brose a vydělej si skvělých 97 Kč/hod. Plánovat směny si budeš tak, jak to nejvíce vyhovuje Tobě! Ideální také jako brigáda pro maminky na mateřské dovolené nebo aktivní důchodce. Tak zavolej na bezplatné číslo 800 856 856 a domluvíme se na pohovoru. Těšíme se na tebe!

Náplň práce

- výpomoc na oddělení logistiky

- kontrola hotových výrobků

Požadujeme

Hledáme šikovné brigádníky, kteří jsou manuálně zruční a je na ně spolehnutí. Důležitý je dobrý zdravotní stav a časová flexibilita (práce možná v týdnu).

Nabízíme

- vyděláš si u nás 97 Kč za hodinu

- možnost výběru směn podle tvých časových možností

- navíc ti přidáme příplatky za noční směny, práci o víkendech a státních svátcích

- můžeš využívat dotovanou dopravu z Kopřivnice, Nového Jičína, Příboru, Frenštátu a Rožnova nebo příspěvek na dopravu dle vzdálenosti od bydliště

- super porce jídla za 25 Kč - výběr z 5 menu: polévka, hlavní jídlo, salát

Zaujala Vás naše nabídka?

Pak vyplň formulář a my se postaráme o zbytek! Chceš bližší informace ihned? Pak využij naši bezplatnou infolinku 800 856 856 a zavolej! Jsme tu pro Tebe pondělí-pátek od 8:00 do 20:00. Těšíme se na Vás!

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 97 - 97 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Kopřivnice,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: operátor výroby

Pracovní poměr: Brigáda

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy