Sazba za hodinu

Úklid kancelářských prostor

referenční číslo: 59bb9712babecf5b5506b85d | aktuálnost: 26.04.2018

LECHNER CZ, s.r.o.

Společnost Lechner CZ s.r.o. se sídlem v Brně příjme pracovnici/ka na úklid kancelářských prostor.

Náplň práce

Náplní práce je udržovat prostory společnosti čisté - jedná se o úklid kancelářských prostor, okolí firmy a z menší části dílny. Úklid probíhá v odpoledních hodinách ve dnech - út, st, čt, ne (lze se domluvit i jinak), časová náročnost je cca 4 hodiny. Práce je velice náročná na pečlivost. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Platové ohodnocení - 85 Kč/hod. čistého!

Požadujeme

předchozí zkušenosti s úklidem výhodou

pečlivost

samostatnost

spolehlivost

Místo pracoviště: Železná 18, Brno-jih, 61900

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Profese: uklízečka

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ), Živnostenský list / OSVČ

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty, Cizince, Azylanty