Sazba za hodinu

Hledáš pravidelný přívidělek o víkendu?

referenční číslo: 5968bd6dbabecf6fca2daad9 | aktuálnost: 14.09.2017

Adecco spol. s r.o.

Popis

- výroba a dokončování dílu do automobilového průmyslu
- jedná se o pravidelný přivýdělek
- možnost vybrat jsi směnu (ranní, odpolední, noční)

Náplň práce

Požadujeme

- pravidelná docházka přes víkendy
- manuální zručnost
- zkušenosti ve výrobě výhodou

Nabízíme

Operátor I.
- 95Kč/hod + prémie až 5Kč/hod
- příplatky - víkend 30%, noční 10%
Operátor II.
- 120kč/hod + prémie až 5Kč/hod

- zaměstnání na DPČ s možností přestupu na HPP v případě zájmu

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 95 - 173 Kč / hodinu (2 850 - 13 840 Kč / měsíc)

Místo pracoviště: Klostermannova 995, Rokycany, 33701

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor, operátor výroby, pomocný dělník

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Individuální rozvržení pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty, Cizince