Sazba za hodinu

Administrativní výpomoc Klatovy 100Kč/hod.

referenční číslo: 5954cb6cbabecf16d2479282 | aktuálnost: 20.03.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro firmu zabývající se zajištěním efektivního provozu plynárenských sítí hledáme pracovníky na pozici ADMINISTRATIVNÍ VÝPOMOC.

Náplň práce

- inventarizace papírové dokumentace staveb

- evidence dokumentace smluv o připojení (zaevidování, zařazení do papírových boxů, polepování a evidence těchto boxů)

- manipulace s boxy v regálech- břemena do 20 kg

- úklid pracovní plochy

Požadujeme

- znalost práce na PC: excel, access

         - znalost stavební dokumentace výhodou

         - spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

- místo výkonu práce: Klatovy

- nástup 1. 9. 2017

- dohoda o pracovní činnosti

- zajímavé finanční ohodnocení 100 Kč/hod. + zákonné příplatky

- práce v čistém prostředí

- pracovní doba 7,5 hodiny (7:00-15:30)

Místo pracoviště: Klatovy,

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní