Sazba za hodinu

Studentská stáž v personální společnosti

referenční číslo: 593f8e83a5ad950f3a66bdd8 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Chcete získat zkušenosti z oblasti personalistiky už v době svého studia? Hledáte stáž, která podpoří Vaši profesní budoucnost?

Studentům vysokých škol nabízíme možnost získání neplacené pracovní stáže v personální společnosti Adecco.

Náplň práce

Požadujeme

- Student denního studia
- Aktivní znalost práce na PC (MS Office, Internet)
- Komunikační dovednosti
- Proaktivní přístup
- Tvůrčí myšlení a motivaci
- Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

- Bohaté zkušenosti z oblasti personální administrativy
- Získání praxe v moderní mezinárodní společnosti
- Seznámení s firemním prostředím a procesy
- Odpovídající podmínky pro průběh stáže a kvalitní mentory
- Získání nových kontaktů
- Lokalita výkonu stáže v centru Plzně

Místo pracoviště: Plzeň, 30100

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa, Personalistika, HR

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy Praxe a stáže