Sazba za hodinu

Číšník/Servírka

referenční číslo: 59242c06babecf3fe17d2ed5 | aktuálnost: 06.03.2018

Clarion Hotel Prague City****

Clarion Hotel Prague City**** hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici Číšník/Servírka.

Jedná se o částečný úvazek (DPP) v příjemném prostředí v centru Prahy. Staňte se součástí silného hotelového řetězce CPI Hotels. Pozice je vhodná pro studenty i ženy na mateřské dovolené.

Náplň práce

  • obsluha hotelových snídaní (občasně obědů a večeří),
  • práce za barem a příprava kávy,
  • obsluha během hotelových akcí, konferencí apod.

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení,
  • přizpůsobení pracovní doby vašim časovým možnostem,
  • zaměstnání v centru Prahy s výbornou dostupností MHD,
  • možnost kariérního postupu v rámci společnosti,
  • příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem.

Požadujeme

  • znalost AJ umožňující komunikaci s hosty,
  • příjemné vystupování,
  • profesionální přístup,
  • zájem učit se novým věcem,
  • trestní bezúhonnost,
  • potraviná

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Tylovo náměstí 15/3, Praha 2, 12000

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Studenty Praxe a stáže