Sazba za hodinu

Brigáda (ne)jen na léto od 104kč/hod. Plzeň, volejte zdarma 800 100 110

referenční číslo: 591ff328a5ad9550c076e936 | aktuálnost: 20.03.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta se sídlem v Plzeň - Křimicích hledáme vhodné uchazeče na brigádu na pozice KONTROLORKA OBLEČENÍ, od 104Kč/hod.
Volejte zdarma pro více informací 800 100 110.

Náplň práce

rozbalování zásilek
třídění zboží
kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
skenování kódů, tisk etiket
odstraňování drobných závad zboží

Požadujeme

ochota naučit se novým věcem
základní znalost práce s PC
velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
pečlivost, zodpovědnost, loajalita

Nabízíme

-    nástup možný IHNED
-    místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE
-    mzda 104Kč/hod., výkonnostní prémie, placené přesčasy apod.
-    60 Kč stravenky
-    2směnný provoz (ranní 5.30 – 13.30, odpolední 14.00 – 22.00), možné i 4 hod. směny
-    výborná dopravní dostupnost – MHD
-    práce ve stabilní společnosti
-    práce vhodná pro ženy, studenty i důchodce

Místo pracoviště: Plzeň, 30100

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Brigáda

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty Praxe a stáže