Sazba za hodinu

Operátor/-ka výroby v rožnově POD radhoštěm: 97 Kč/hod a další výhody!

referenční číslo: 58da93c0a5ad957de467779a | aktuálnost: 10.11.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Nabízíme dlouhodobou brigádu v moderní německé společnosti Brose v Rožnově pod Radhoštěm. Atraktivní výdělek 97 Kč/hod. Navíc flexibilní plánování směn. Ideální jako přivýdělek a brigáda pro maminky na mateřské dovolené, studenty nebo důchodce Tak neváhejte a využijte svou šanci! Zavolejte nám ZDARMA na 800 856 856.

Náplň práce

- Výroba zámků na bočních a zadních dveří u osobních automobilů

Požadujeme

Hledáme motivované pracovníky, kteří jsou manuálně zruční a chtějí být za svou práci patřičně oceněni. Důležitý je dobrý zdravotní stav a časová flexibilita (práce možná v týdnu i o víkendech).

Nabízíme

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr s možností převodu do kmenového stavu

- až 20 000 Kč/měsíc

- odměnu za nástup 3000 Kč ve formě Flexi pasů, které můžete využít dle libosti na nákup, volnočasové aktivity, služby nebo je uplatníte v třeba v lékárnách

- 13. a 14. plat + podíl na hospodářském výdělku

- nadstandardní příplatky za práci ve svátky a o víkendu

- další atraktivní benefity jako jsou výtečné dotované obědy za pár korun nebo třeba rehabilitace

Zaujala Vás naše nabídka?

Klikněte na tlačítko odpovědět a připojte svůj životopis.

Nechce se Vám psát? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 hod.

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Rožnov pod Radhoštěm,

Region: Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: operátor výroby

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty