Sazba za hodinu

Úklidové práce - Plzeň

referenční číslo: 58bead37a5ad951ff92bb554 | aktuálnost: 30.03.2017

UNIJOB s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného brigádníka nebo brigádnici na úklidové práce - jedná se např. o úklid haly, sociálek, kanceláří – výhodou zkušenost s ovládáním pozdového stroje (není ale podmínkou).

Pracovní doba je první den 11-16:30, následující dny 5:30-16:30.
(možnost i kratší směny, např. na 6 hodin denně)
Po ověření nabízíme možnost přejít na hlavní pracovní úvazek.

Náplň práce

 - úklid haly, sociálek, kanceláří
– výhodou zkušenost s ovládáním pozdového stroje (není ale podmínkou)

Požadujeme

- spolehlivost, samostatný přístup, fyzickou zdatnost
- ideálně schopnost odpracovat celý termín, ale není podmínkou

Nabízíme

- možnost další spolupráce
- nabídku brigád ve Vašem okolí

Mzda: 100 - 100 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Janáčkovo nábřeží 157/53, Praha 5, 15000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Profese: uklízečka

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)