Sazba za hodinu

Dlouhodobá brigáda pro studenty, důchodce a ženy na mateřské dovolené

referenční číslo: 58b950c9babecf1b7b1dabd3 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se poskytováním gastronomických služeb, hledáme vhodné uchazeče na výpomoc do kuchyně.

Náplň práce

- mytí a doplňování nádobí

- mytí stolů

- doplňování menážek

- mytí černého nádobí

- úklid prostor, vytírání

Požadujeme

- rychlost

- potravinářský průkaz

- dorozumívání v češtině

- vlastní doprava výhodou

Nabízíme

- nástup možný IHNED

- Pracovní doba dle domluvy cca 20h týdně (4-6 hodiny denně)

- možnost volby směn (po-pá 2:00-6:00, 9:30-14:00, 18:00-22:30) + soboty ranní i odpolední

- mzda 75 Kč/hod.

- pozice vhodná pro studenty, ženy na mateřské dovolené a důchodce

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Plzeň - Úherce/Nýřany,

Region: Plzeňský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: pomocná síla v kuchyni

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní