Sazba za hodinu

Brigáda, od 104 Kč/ hod (vhodné na léto)

referenční číslo: 58b439fababecf24952d1085 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích hledáme vhodné uchazeče na pozice OPERÁTOR VÝROBY - KONTROLOR OBLEČENÍ.

Náplň práce

-    rozbalování zásilek
-    třídění zboží
-    kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
-    skenování kódů, tisk etiket
-    odstraňování drobných závad zboží
-    ruční žehlení, udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

-    ochota naučit se novým věcem
-    základní znalost práce s PC
-    velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
-    spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
-    pečlivost, zodpovědnost, loajalita

Nabízíme

-    nástup možný IHNED
-    místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE
-    mzda 104Kč/hod. + příplatky za přesčasy a dle zákona, výkonnostní bonus
-    2směnný provoz (5.30 - 13.30 ranní, 14.00 - 22.00 odpolední), možnost i 4 hod. směn
-    stravenky 60 Kč
-    výborná dopravní dostupnost – MHD
-    práce ve stabilní společnosti
-    práce vhodná pro ženy, studenty i důchodce

Místo pracoviště: Spálená 10, Plzeň, 30100

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Seniory, Studenty