Sazba za hodinu

Brigáda v Nošovicích – 88 Kč/hod – nástup ihned

referenční číslo: 58b13524babecf1c6e3a2b96 | aktuálnost: 06.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme schopné muže i ženy na brigádu do Nošovic!

Svozové autobusy!

Krátkodobá brigáda!

Popis pozice

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení 88 Kč/hod
  • Možnost volby směn (ranní/odpolední/noční)
  • Krátkodobá brigáda
  • Svozové autobusy z Ostravy a Frýdku Místku
  • Nástup možný ihned

Náplň práce:

  • Montáž filtrů do automobilů
  • Třídění, vizuální kontrola filtrů

Požadujeme:

  • Věk min. 18 let
  • Chuť do práce
  • Spolehlivost

Místo pracoviště: Nošovice

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Místo pracoviště: Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, operátor výroby, výrobní operátor

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní